Zatrzymać wspomnienia

0

Są takie momenty, które bardzo byśmy chcieli na dłużej zachować nie tylko w pamięci, ale również w postaci zdjęć czy filmu. I choć niemalże każdy dysponuje obecnie nowoczesnym aparatem czy też telefonem, który mam wiele ciekawych funkcji, to jednak lubimy zlecać te zadania specjalne innym osobom. Najczęściej kamerzysta czy też fotograf (lub jeden i drugi) pojawiają się na bardzo ważnych uroczystościach rodzinnych takich jak ślub, chrzciny czy też komunia. Cel jest jeden – otrzymać płytę ze wspomnieniami, płytę zrobioną w taki sposób, że chce się do niej wracać.

Specjaliści od filmów

Mamy różne oczekiwania co do filmów na przykład z wesela. Dobry kamerzysta z Torunia będzie dokładnie wiedział, jak przestawić naszą historię, by była interesująca. Warto jednak przy poszukiwaniu specjalisty zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Trzeba ustalić na samym początku, jak długi ma być film i czego dokładnie oczekujemy. Oglądanie godzinnej mszy świętej po raz kolejny nie jest ani atrakcyjne, ani tym bardziej modne. Dzięki technikom montażu możemy uzyskać ciekawe efekty, które przykuwają uwagę, a z drugiej strony utrwalają najpiękniejsze momenty wydarzenia. Taki film nie powinien jednak trwać dłużej niż dwie godziny. Pamiętajmy, że powinniśmy mieć realny wpływ na to, jakie elementy ślubu i wesela znajdą się na filmie i jak będziemy my i nasi gości pokazani. Ciekawie wyglądają różnego rodzaju konwencje nawiązujące do hitów kinowych lub też znanych teledysków. Tradycjonaliści mogą wybierać w sprawdzonych pomysłach, które zawsze będą w modzie. Te wszystkie elementy należy oczywiście omówić przed podpisaniem umowy, żeby uniknąć niedopowiedzeń, a tym samym rozczarowania, bo przecież nie da się drugi raz nagrać filmu z tej samej uroczystości.

Najlepszy kamerzysta

Warto poświecić trochę czasu na szukanie najlepszego kamerzysty. Co najważniejsze, najlepiej w takich sytuacjach oczywiście działa poczta pantoflowa, no i oczywiście inne filmy, jakie w portfolio ma specjalista. Nie bójmy się poprosić o obejrzenie kilku, a po drugie warto również skorzystać z rad i pomysłów kamerzysty, który na nas i całe wesele patrzy okiem fachowca a nie gościa. Tylko w takim momencie nie tylko uzyskamy efekt, o jakim marzymy, ale na przykład podczas uroczystości będziemy mieć wrażenie, że naszego kamerzysty po prostu nie ma. A z drugiej strony będzie on w stanie bez ingerencji w imprezę uchwycić najważniejsze jej momenty. Dlatego właśnie warto wybierać osoby o dużym doświadczeniu.

Pamiętajmy również, że mamy prawo do wnoszenia uwag i poprawek. Te bezwzględnie powinny być uwzględniane, bo przecież to nasza uroczystość, nasz film, nasze wspomnienia i oczywiście nasze pieniądze.

6 trendów w projektowaniu wizytówek

0

Wizytówki już od XV wieku są niezastąpione podczas nawiązywania kontaktów – zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Dziś  mamy bardzo duży wybór wzorów i motywów – jakie są najciekawsze trendy w projektowaniu wizytówek?

Dlaczego opłaca się wybrać płatny hosting a nie darmowy?

0

Każdy kto chce mieć w Internecie profesjonalną lub amatorską stronę internetową, musi skorzystać z usług hostingowych. Osoby, które chcą zamówić nowy hosting w pierwszej kolejności muszą poważnie zastanowić się czy wybrać bezpłatne, czy płatne rozwiązanie. Każdy wybór ma swoje wady i zalety, dlatego też warto dokładnie rozpatrzyć wszystkie warianty.

Jak wybrać operatora płatności do sklepu internetowego

0

Branża e-commerce stale się rozwija. Zakupy w sklepach internetowych są szybkie i wygodne. Klienci cenią sobie ogromny komfort i brak kolejek. Specjaliści szacuję, że już co trzeci Polak robi zakupy w sieci! Kluczem do sukcesu e-sklepu jest wygodny i prosty system płatności online. Nikt nie kupi niczego w sklepie, w którym nie da się swobodnie zapłacić.

Lepsze warunki transakcji, możliwość odzyskania gotówki od kontrahenta, wzrost wiarygodności firmy – poznaj zalety korzystania z gwarancji bankowej

0

Prowadzisz firmę? Zdarzyło ci się, że kontrahent lub klient zwlekał z płatnością? A może musiałeś wpłacać zaliczki, aby twoje zamówienie zostało zrealizowane? Poznaj korzyści płynące z korzystania z gwarancji bankowej – przekonaj się, że warto.

Jak oszczędzać na zakupach w sieci?

0

Zakupy online cieszą się w naszym kraju z miesiąca na miesiąc coraz większą popularnością. Zakupy przez Internet, są idealnym rozwiązaniem przede wszystkim dla tych osób, które nie mają czasu na tradycyjne zakupy albo po prostu chcą zaoszczędzić nieco pieniędzy. Niniejszy artykuł dedykowany jest właśnie tym klientom, którzy często korzystają z zakupów online i chcieliby dowiedzieć się jak można skutecznie zaoszczędzić.

Serwisy z rabatami

W sieci można znaleźć bardzo wiele profesjonalnych serwisów z rabatami do najpopularniejszych sklepów internetowych. Dzięki takim serwisom, nie musimy odwiedzać wszystkich sklepów internetowych, aby sprawdzić w których znajdują się atrakcyjne promocje i rabaty. Wszystkie obniżki zebrane są w jednym miejscu, dzięki czemu zaoszczędzić możemy nie tylko mnóstwo pieniędzy, ale również sporo cennego czasu.

Newslettery

Idealnym rozwiązaniem, które pomoże nam zaoszczędzić na zakupach online, jest skorzystanie z newsletterów, które oferują praktycznie wszystkie sklepy internetowe. Dzięki powiadomieniom na naszą pocztę e-mail nie przegapimy żadnej okazji i zawsze na bieżąco będziemy z najnowszymi promocjami w swoich ulubionych sklepach internetowych. Warto zrobić swoją ulubioną listę sklepów, od których chcielibyśmy otrzymywać informacje o zbliżających się promocjach.

Porównywarki cen

Każdy kto robi zakupy online, bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że sklepów internetowych jest bardzo wiele, dlatego też zapoznanie się z wszystkimi ofertami zajmuje naprawdę wiele czasu. Rozwiązaniem tego problemu może okazać się profesjonalna porównywarka cen, taka jak np. www.cozacena.pl. Dzięki porównywarce w kilka sekund sprawdzimy, który sklep internetowy może zaoferować nam najniższą ceną za interesujący nas produkt. Porównywarka cen, to ogromna oszczędność pieniędzy, czasu oraz nerwów. Warto wspomnieć również i o tym, że większość porównywarek cen również korzysta z newsletterów, dzięki czemu zawsze na bieżąco będziemy z najciekawszymi ofertami w Internecie i żadna promocja nie przejdzie nam koło nosa.

SEO dla sklepu internetowego

0
SEO dla sklepu internetowego

Kiedy już mamy swój wymarzony sklep internetowy to główną miarą jego sukcesu jest to, jak wiele osób go odwiedza i korzysta z jego oferty. Wyniki te zawsze można poprawić poprzez pozycjonowanie.

Jaki program magazynowy wybrać?

0
Jaki program magazynowy wybrać?

Na naszym rynku jest bardzo wiele profesjonalnych firm, które oferują swoim klientom wysokiej jakości programy magazynowe, przez co wybranie tego najlepszego może być naprawdę nie lada wyzwaniem. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo co powinien mieć profesjonalny program magazynowy i na jakie elementy warto zwracać szczególną uwagę, aby wybrać najlepsze oprogramowanie.

Wersja demonstracyjna

W pierwszej kolejności, jeżeli istnieje taka możliwość, to warto pobrać wersję demonstracyjną, dzięki której będzie można sprawdzić możliwości danego programu. Jeżeli firmy nie oferują wersji demonstracyjnej, to najprawdopodobniej mają coś do ukrycia, dlatego też warto takie aplikacje omijać szerokim łukiem. Przykładowo program magazynowy LoMag (www.lomag.pl), w wersji demonstracyjnej daje nam możliwość 30-krotnego bezpłatnego uruchomienia, dzięki czemu możemy dokładnie poznać wszystkie jego zalety.

Dobry program magazynowy – co powinien mieć?

Dobry program magazynowy, powinien być bardzo łatwy w obsłudze, instalacji oraz konfiguracji. Jeżeli wybierzemy bardzo skomplikowane oprogramowanie, to należy liczyć się z dodatkowymi wydatkami na szkolenie oraz samo wdrożenie programu. Osoby, które chcą zaoszczędzić nieco gotówki, powinny rozglądać się za programem, który posiada bardzo przejrzysty interfejs i co najważniejsze nie wymaga żadnych dodatkowych szkoleń.

Aktualizacjie i wsparcie techniczne

Wybierając idealny program magazynowy, warto zdawać sobie sprawę z tego, że technologia rozwija się w bardzo szybkim tempie, dlatego też warto dokładnie upewnić się, czy producent danego oprogramowania będzie systematycznie aktualizował swój produkt. Dzięki systematycznej aktualizacji będziemy mieć pewność, że nasz program magazynowy współpracować będzie stabilnie z wszystkimi nowymi urządzeniami oraz najnowszymi wersjami systemów operacyjnych. Nie można zapominać również o profesjonalnym wsparciu technicznym. W kryzysowych sytuacjach powinnyśmy mieć zawsze możliwość skorzystania z pomocy konsultanta.
lomag

Branża e-commerce – co w trawie piszczy?

0
Branża e-commerce - co w trawie piszczy?

Branża e-commerce jest jedną z najdynamiczniejszych, o ile nie najdynamiczniejszą wśród wszystkich branż. Uwarunkowane jest to niezwykłym tempem zachodzących zmian w sposobie myślenia oraz organizacji pracy.

Skuteczne oszczędzanie? To proste!

0
Skuteczne oszczędzanie? To proste!

Aby spełniać swoje marzenia, najczęściej potrzebujesz sporego zaplecza finansowego. Podobnie jest z satysfakcjonującym budżetem domowym. Czy warto oszczędzać? No jasne! Niektórym jednak idzie to bardzo opornie. Jeśli należysz do osób, które nie mogą pochwalić się finansową sumiennością, nie rezygnuj z oszczędzania. Dopasuj najlepsze rozwiązania do swoich potrzeb, zidentyfikuj cele i przekonaj się, że oszczędzanie jest również dla Ciebie!