Najlepsze aplikacje do trzymania się swoich celów fitness

0
Najlepsze aplikacje do trzymania się swoich celów fitness

Prawdopodobnie słyszałeś powiedzenie, że abs nie są wykonane w siłowni, ale w kuchni. To jak żyjesz swoim życiem, kiedy nie pracujesz, że się liczy. Bez względu na to, ile kalorii spalisz na bieżni, nie zobaczysz wyników, jeśli jesz nic, ale gówno. Zmiana nastawienia i zachowania jest trudniejsza niż samo chodzenie na siłownię, uwierz mi, ale jest bardziej prawdopodobne, że opłaci się bardziej w dłuższej perspektywie.

Wiele schematów odchudzania nie powiedzie się, ponieważ spalasz każdą siłę woli, którą wywarłeś w ciągu pierwszych kilku dni „bycia dobrym” – przestrzega https://techpolska.pl/. Zamiast tego lepiej jest wyrobić sobie nowe, zdrowsze nawyki, które z czasem zaowocują pozytywnymi rezultatami, kiedy nie będziesz zwracać na siebie uwagi. A to czasami wymaga trochę pomocy i dużo praktyki. Istnieje wiele aplikacji, które pomogą Ci zrobić obie te rzeczy.

Motywowanie się poprzez rywalizację

Świetnym sposobem na osiągnięcie swoich celów jest przyzwyczajenie – uczynienie czegoś tak powszechnym, że robisz to instynktownie. Na początku może to być trudne, chyba że ustalisz harmonogram i będziesz zmuszać się do wykonywania danej czynności, aż stanie się ona drugą naturą. Możesz też zrobić z tego zawody: Ustal cel z kumplem lub rozegraj przyjacielską rywalizację i sprawdź, który z Was zdoła przebiec najwięcej w ciągu tygodnia lub miesiąca.

Nike Run Club

Jeśli chcesz zacząć biegać, istnieje kilka aplikacji i podcastów, które możesz wykorzystać, jak radzi https://techpolska.pl/. Ale ja zawsze miałem miękkie miejsce dla Nike Run Club, który działa zarówno jako trener dla nowych biegaczy, jak i sposób konkurowania z przyjaciółmi. Jeśli dopiero zaczynasz, możesz zacząć od serii biegów z przewodnikiem, z instruktażem audio od pracowników Nike. Gdy już nabierzesz pewności siebie, możesz przejść do bardziej zaawansowanych treningów, takich jak biegi trailowe i wytrzymałościowe.

Aplikacja skonfiguruje Cię nawet z dedykowanym programem treningowym, który pozwoli Ci zaprogramować ilość i czas trwania biegu. Jeśli nie masz kondycji, możesz zacząć od 10-minutowych biegów z dniami odpoczynku między nimi, a następnie stopniowo przejść do dłuższych treningów.

Strava

Jeśli chcesz robić coś więcej niż tylko biegać, rozważ Stravę. Sieć społecznościowa dla sportowców ma głęboką integrację z wieloma urządzeniami fitness (Apple Watch, Garmin, Polar, Fitbit) i pozwala rejestrować niezliczone rodzaje aktywności. Biegacze, rowerzyści i pływacy, wędrowcy, łyżwiarze, snowboardziści, a nawet CrossFitters mogą dostać się do akcji tutaj.

MyFitnessPal

MyFitnessPal firmy UnderArmor to aplikacja do prowadzenia dziennika żywności, która rejestruje to, co spożywasz każdego dnia. Ma oszałamiająco dużą bazę danych artykułów spożywczych, oszczędzając pracę ręcznego wypracowania, ile kalorii spożyliście. Możesz skanować kody kreskowe z żywności, którą masz zamiar zjeść, dzięki czemu proces ten jest jeszcze łatwiejszy do trzymania się. Możesz również importować przepisy z popularnych stron, takich jak sekcja kulinarna The New York Times, MyRecipes, Food & Wine i innych. Można również ustawić dzienny budżet kalorii, które można spełnić albo przez jedzenie dobrze lub coraz w niektórych ćwiczeń, co kupuje ci trochę swobody.

Oczywiście, jest też aspekt społecznościowy, z przyjaciółmi dopingującymi Cię w Twoich wysiłkach i forami, na których możesz dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Otrzymasz również kompleksowe rejestrowanie aktywności i sugestie dotyczące przepisów, a także wskazówki z bloga MFP. Podobnie jak Nike Run Club, istnieje sklep sprzedający markowy sprzęt fitness, ale nie ma obowiązku faktycznego zakupu.

Zalety zakupu konsoli Nintendo Switch

0
nintendo switch

W Polsce rynek konsoli ma się naprawdę nieźle. Aktywnie działa na nim już wiele różnych marek, choć warto tu zauważyć, że z tymi najpopularniejszymi, kojarzącymi się właśnie z konsolami, próbują konkurować te, które aż takiej sławy nie mają. Jak więc sprawdzają się konkretnie produkty marki Nintendo? Czy konsola Nintendo Switch rzeczywiście jest tak dobra, jak to mówią jej producenci i osoby zaangażowane w jej kampanię marketingową, czy może jednak lepiej sięgnąć po podobny produkt innej marki, czyli np. po klasyczną konsolę Sony?

Czy reklama w internecie ma wartość?

0
Czy reklama w internecie ma wartość

Reklama w internecie sprawdza się doskonale. Warto wybrać taką reklamę i spokojnie z niej korzystać. Strona https://efectownia.pl/ daje wiele porad i podpowiada najlepsze rozwiązania. Klienci wybierają pomoc wysokiej próby. Reklama w internecie stosowana jest od 20 lat, wcześniej nie istniała, a firmy reklamowały się w prasie, radio i telewizji. Pomoc dobrej firmy jest koniecznością, a niejedna osoba oczekuje najlepszego wsparcia i chętnie z niego korzysta. Dla każdej osoby wsparcie jest szczególnie istotne. Klienci doceniają ciekawą reklamę w internecie i chętnie z niej korzystają. Porządna promocja jest dużą wartością. Wielka wartość każdej reklamy to jest to, co sprawdza się najlepiej. Można kręcić filmy reklamowe, dbać o każdą reklamę oraz każdą promocję. One są znaczące, wyjątkowe oraz mają styl.

Wartościowa reklama w internecie to jest to

Firmy są solidne, dają wsparcie oraz mają wiele do zaoferowania. Dobra reklama w internecie to jakość, solidność, sposób na przyciągnięcie klientów oraz skorzystanie z ich wsparcia. Dla każdej osoby jest to rzecz istotna. Firmy potrzebują poprawić wyniki sprzedaży. Internet pomaga im w takim działaniu naprawdę doskonale. Chcesz wiedzieć więcej? Strona https://efectownia.pl/ pomaga każdemu klientowi. Bez tej strony trudno jest sobie poradzić. Dzięki niej można osiągnąć to, co najlepsze, sensowne, celowe. Jakość wsparcia jest istotna, a reklama w internecie jest koniecznością. Kto promuje się w internecie? Wszystkie firmy takiej pomocy potrzebują. Promować się można na każdej stronie internetowej i znaleźć tam dla siebie najlepsze wsparcie. To rzecz, bez której byłoby trudno funkcjonować i radzić sobie w świecie handlu i produkcji. Sprzedawanie ma sens, jest celowe oraz daje dokładnie to, co nieocenione. Klienci wybierają wsparcie wysokiej próby. Bez tego ani rusz. Reklama jest dźwignią handlu – to stare powiedzenie jest prawdziwe. Bez reklamy nic się nie udaje i nie sprawdza, a klienci nie zyskują dokładnie tego, co nieoceniona. Klientom przydaje się wsparcie, daje im pomoc oraz jest naprawdę istotne. Niejedna osoba wybiera to, co może jej pomóc.

Efectownia.pl poradzi, pomoże, podpowie rozwiązania. Kredyty są oferowane przez banki oraz instytucje pozabankowe – warunki pożyczania są naprawdę różnorodne. Bez tego nie da się spokojnie funkcjonować. Świetna reklama ma znaczenie i na pewno będzie bardzo przydatna niejednej osobie. Jakość jest solidna, a wartość reklam nie jest wysoka – tradycyjna promocja w gazecie, radio oraz czasopismach była znacznie droższa. Internet jest medium nowoczesnym oraz umiarkowanie kosztownym. Reklamy w mediach społecznościowych czy na blogach mają miliony wyświetleń. Jeśli przykuwają uwagę i są interesujące to można zainteresować nimi niejedną osobę. Dzięki pomocy firm można osiągnąć bardzo wiele – agencje reklamowe przygotowują doskonałe reklamy, które później są prezentowane w wielu miejscach. https://efectownia.pl/ pomoże oraz zaoferuje wsparcie. Dzięki mediom społecznościowym można osiągnąć wiele i nie martwić się niczym. Facebook czy Twitter to świetne miejsca na fanpage’a każdej firmy, nie ma co do tego wątpliwości. Dobra jakość to jest zdecydowanie to, co najcenniejsze oraz najbardziej wartościowe. Dla klientów ważna jest reklama zgodna z prawdą, a dzięki niej osiąga się to, co najlepsze, najważniejsze i na pewno niezmiernie wartościowe. Każdy klient ma szansę na promowanie się w internecie. Jest to dobra sprawa i rzecz godna uwagi. Kredyty są tym, co sprawdza się idealnie w umiarkowanych ilościach oraz niezbyt często.

Zapach dla Ciebie – coco mademoiselle

0
Zapach dla Ciebie - coco mademoiselle

Regularne dbanie o okoliczności dotyczące stylu i zapachu przyniesie nam długofalowo zupełnie inne efekty, aniżeli długotrwale minimalistyczne podejście do spraw zakupu perfum – nie jest to też zaskakujące.

Czuj się lepiej w aurze dobrych perfum

Wykorzystanie dla własnego pożytku dorobku odkryć w temacie perfum to przepis na znacznie mniej problematyczne zaradzenie komplikacjom w tej sferze. Poprzez źle pojętą samodzielność możemy przysporzyć sobie kłopotów na gruncie dotyczącym ich zakupu, dlatego też odrzućmy ją i skontaktujmy się z ekspertami, dla których nie będą zagadką te niejasności, które trapią nas w odniesieniu do sfery doboru perfum. Zaoszczędźmy sobie niedogodności w sferze ich wyboru i miejmy pewność, że za decyzje w tej sprawie odpowiada spokojny namysł i przeanalizowanie możliwości wpłynięcia na naszą kolekcję zapachów w jednoznacznie pozytywny sposób.

Zalety zawierające się w kwestiach jakości perfum umożliwiają w większym stopniu tworzenie dobrego gruntu pod pożyteczne i konstruktywne zakupy – coco mademoiselle to przykład perfum trwałych, o interesującej barwie. Niezależnie od swoich przyzwyczajeń z przeszłości, przy poszukiwaniu rozwiązań w kwestiach doboru perfum warto sprawdzić co przyniosło uwspółcześnienie metodyki polegania na internecie. Wszystko to nie znaczy jednak, że traci na znaczeniu aspekt osobistego zainteresowania się branżą perfum. Nie musimy siedzieć z założonymi rękoma i tolerować w nieskończoność utrudnień na gruncie ich walorów, gdyż w tej chwili znajdziemy całe mnóstwo rozwiązań na gruncie dotyczącym ofert online, jakie znacząco pomogą sobie nam z tym poradzić. Dlatego też właśnie nie ignorujmy tego tematu i miejmy pewność, że spośród rozwiązań dostępnych aktualnie w sferze ofert w perfumeriach, dobieramy adekwatne, pasujące do indywidualnego zapotrzebowania naszej sytuacji rozwiązania takie jak coco mademoiselle. Ażeby nie zetknąć się z rozbieżnością pomiędzy naszymi oczekiwaniami, a efektami jakie faktycznie uzyskamy, warto polegać na ofertach takich jak coco mademoiselle – sprawdzonych przez wiele osób.

Szafki rack do serwerowni – najważniejsze kryteria i zasady wyboru

0
Szafki rack do serwerowni

Serwerownie wymagają specjalnych metod zabezpieczania. Jakich? Przede wszystkim – zastosowania odpowiednich typów szafek, w których będą znajdować się pracujące komputery. Szafki takie powinny odznaczać się wysokim stopniem izolacji od czynników zewnętrznych oraz kompatybilnym rozmiarem i budową. Poniżej podpowiadamy – jak wybrać szafkę rack, by był to zakup udany. Zapraszamy do lektury wszystkich pracowników i menadżerów serwerowni, którzy pragną zabezpieczyć swoje urządzenia w jak największym stopniu.

Rozmiar i inne ważne parametry szafek rack

Oczywiście, najbardziej podstawową sprawą jest rozmiar szafek rack. Oprócz rozmiarów całej szafki – wysokość, szerokość i głębokość – ważne są także bardziej specjalistyczne parametry fizyczne. Przede wszystkim głębokość i szerokość montażowa.

Szerokość montażowa jest wyrażana w calach i najczęściej występują w trzech formatach – 10, 19 lub 21 cali. Głębokość montażowa wynika natomiast z cech konstrukcyjnych – rozstawu szyn zastosowanych w danej szafie. Dzięki ich obecności, możliwe jest zamontowanie półek na wybranej przez ciebie wysokości.

Wysokość szafek jest niezwykle ważna, gdyż od niej zależy ilość urządzeń oraz akcesoriów, jakie zdołasz pomieścić wewnątrz. Znając wysokość interesującej cię szafki, będziesz mógł łatwiej zaplanować jej wykorzystanie oraz upewnić się, ile modeli potrzebujesz do zagospodarowania swojej serwerowni.

Szafki serwerowe wiszące czy stojące?

Dwa najczęściej stosowane typy szafek serwerowych to urządzenia wiszące oraz stojące. Pierwsze z nich przeznaczone są do montowania do powierzchni ścian. Szafki takie są niekiedy wykonane z lżejszych materiałów niż ich stojące odpowiedniki. Ponadto, z uwagi na bezpieczeństwo, są przeznaczone do mniejszych obciążeń (wyrażanych parametrem dopuszczalnej obciążalności).

Szafki wiszące można podzielić na dwie kolejne kategorie – urządzenia jednosekcyjne oraz dwusekcyjne. Szafki jednosekcyjne wykorzystywane są częściej i są to ich konwencjonalne odmiany. Można otworzyć je jedynie od frontu. Szafki dwusekcyjne są stosowane w tych serwerowniach, w których dostęp do urządzeń może być trudniejszy – pozwalają bowiem na otwieranie z obu stron (przodu i tyłu).

Bardziej rozbudowaną grupę tworzą szafki stojące, które można nabyć w rozmaitych wersjach, wyposażonych w różne elementy konstrukcyjne, udogodnienia i akcesoria. Przede wszystkim – rozróżnia się szafki stojące stabilne oraz te zamontowane na kółkach transportowych. Drugie rozwiązanie jest niekiedy bardziej wygodne – pozwala bowiem na przemieszczanie szafek na krótki dystans. W wielu sytuacjach jest to bardzo korzystne, zwłaszcza gdy pojawia się potrzeba „przemeblowania” serwerowni, dokonania napraw wybranych szafek lub utworzenia dodatkowych korytarzy komunikacyjnych.

Ponadto, szafki stojące rack odznaczają się większą wytrzymałością oraz stabilnością. Wybrane modele (obecne między innymi w ofercie Unotel) są w stanie udźwignąć nawet jedną tonę sprzętów. Jest to duże ułatwienie w przypadku serwerowni obsługujących olbrzymie sieci, które wymagają sprawnego dostępu i przechowywania wielu modułów i urządzeń.

Notesy reklamowe z logo

0
notesy reklamowe

Notesy z logo są świetnym pomysłem na gadżety reklamowe. Notesy reklamowe to bardzo dobra inwestycja, kiedy chcemy reklamować firmę na różnego rodzaju eventach lub szukamy pomysłu na darmowe gadżety, które będą powiązane z firmą. Notesy z logo to obok długopisów jeden z najbardziej przydatnych gadżetów, dlatego warto jest się na nie zdecydować.

Produkcja wysokiej jakości, lecz niskim kosztem

0
Produkcja wysokiej jakości, lecz niskim kosztem

Prowadzenie przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją nie jest łatwą sprawą. Zdecydowanie należy brać pod uwagę ilość odpowiedzialności, która spoczywa na barkach właściciela, jak i kierowników. Dbając o każdy szczegół wszystkich etapów produkcyjnych, można zyskać sprawnie działające i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo. Każdy nawet najmniejszy element i etap, może mieć ogromne znaczenie dla ostatecznych efektów i przede wszystkim również kosztów. Zaczynając od właściwego planowania całej produkcji i tym samym dokonywanie właściwej ilości zamówień oraz dostaw. Kończąc na utylizacji odpadów, które zminimalizowane również mogą stanowić pewną oszczędność na całkiem dużą skalę.

Konto prywatne vs publiczne na Instagramie – które lepsze?

0
Konto prywatne vs publiczne na Instagramie

Postanowiłeś założyć konto na Instagramie, ale zastanawiasz się, czy powinno być prywatne czy publiczne? Nie potrafisz zdecydować się lub nie znasz specyfiki tych kont?

Przeczytaj ten artykuł, a poznasz wady i zalety każdego z nich oraz będziesz wiedział, czym kierować się podejmując decyzję.

Specyfika konta publicznego na Instagramie

Stwarzając profil na Instagramie, automatycznie uruchamia się konto publiczne. Ma to sporo zalet, ponieważ twoje posty są widoczne dla wszystkich ludzi, nawet tych, którzy cię nie obserwują. Z tego powodu jest ono polecane przede wszystkim tym użytkownikom, którzy chcą wykorzystać Instagram do zdobywania popularności lub do promowania swojej firmy.

Konto publiczne pozwala także na to, by nasze posty docierały cały czas do nowych użytkowników. Każdy może cię zaobserwować bez wymagania twojej akceptacji. Jest to ważne w przypadku, kiedy decydujemy się wykupić followersów.

Takie zdobycie obserwatorów jest możliwe tylko i wyłącznie, kiedy nasze konto jest publiczne. Dzięki temu więcej osób może również polubić nasze zdjęcia, a także udostępniać, komentować i reagować. Również nasze InstaStory będzie wyświetlało się wszystkim użytkownikom. Wszystko to sprawia, że konto publiczne daje dużo większe szanse na dotarcie do nowych osób. Twoje posty będą również ukazywać się w wyszukiwarce tylko wtedy, gdy konto jest publiczne. Zatem za pomocą odpowiednio dobranych hasztagów możesz docierać do szerokiego grona odbiorców.

Specyfika konta prywatnego na Instagramie

Konto publiczne można w każdej chwili zmienić na prywatne, wchodząc w ustawienia. Twoje posty będą wówczas widoczne jedynie dla tych użytkowników, którzy cię obserwują. Każdy nowy użytkownik zainteresowany twoim profilem, będzie musiał prosić cię o zgodę na obserwowanie. Możesz ją zatwierdzić lub odrzucić.

Tego typu konto dobre jest dla osób, które Instagram traktują jako osobistą przestrzeń zarezerwowaną dla siebie i swojego najbliższego otoczenia. Nie sprawdzi się jednak u tych, którzy chcą stworzyć popularne konto lub stać się influencerami. Konto prywatne uniemożliwia także swobodne docieranie do nowych osób i wykupienie lajków czy obserwatorów. Daje zatem dużo mniejsze możliwości rozwoju.

Konto prywatne vs publiczne – które wybrać?

Przy wyborze rodzaju konta, jakie chcesz prowadzić na Instagramie, kieruj się przede wszystkim własnymi intencjami i zamiarami. Jeżeli Instagram traktujesz jako formę swojego pamiętnika lub portalu, za pomocą którego uwieczniasz i dzielisz się ciekawymi momentami z życia tylko ze znajomymi i rodziną – wybierz konto prywatne. Będziesz mieć pewność, że żaden obcy nie będzie podglądał twoich poczynań. Będziesz mógł również decydować o tym, kto może cię obserwować, a kto nie.

Jeżeli jednak chcesz za pomocą Instagrama promować swoją firmę, docierać do nowych potencjalnych klientów, czy też zdobywać popularność jako osoba prywatna, lub też dzielić się z użytkownikami swoimi zainteresowaniami – zdecydowanie lepsze będzie konto publiczne. Daje ono nieograniczone możliwości docierania do szerokiego grona odbiorców.

Ponadto z takim kontem można szybko zdobyć nowych obserwatorów, wykupując ich np. na stronie polskielajki.pl. W ten sposób można błyskawicznie poszerzyć śledzącą nas społeczność, co ma niezwykle duże znaczenie w dalszym rozwoju konta. Konto publiczne pozwala nowym osobom pisać do ciebie, komentować i lajkować twoje posty, reagować na story. Jeżeli zdobędziesz wystarczającą popularność, twoje treści będą samoistnie wyświetlać się również w wyszukiwarce. Konto prywatne nie daje takiej możliwości. Dlatego jeżeli zależy ci na tym, by twój profil docierał do jak największej ilości osób, zdecydowanie lepsze będzie konto publiczne. Stosowanie wszelkich zasad niezbędnych do rozwoju konta, takich jak wrzucanie o odpowiednich godzinach, czy też stosowanie właściwych hasztagów, będzie przynosiło dużo większe efekty właśnie z kontem publicznym. Zatem jeżeli zależy ci na dużej ilości obserwujących i polubień – wybierz konto publiczne, a na pewno nie pożałujesz.

Pęknięta szybka w telefonie – gdzie naprawić?

0
Pęknięta szybka w telefonie

Smartfon to narzędzie, bez którego większość z nas nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. Na ogół mamy w nim pozapisywaną całą masę informacji i niezbędnych plików oraz aplikacji. Telefon to narzędzie, które od dawna nie służy wyłącznie do kontaktu ze światem. Dzisiaj pełni on dużo poważniejszą rolę. Nierzadko zastępuje laptopa, umożliwia wykonanie szeregu zadań w dowolnym momencie, a do tego jest zawsze pod ręką. Nieraz wystarczy chwila nieuwagi, by nasz niezbędnik przypadkowo wypadł z ręki lub z torby wprost na ziemię. Po nerwowym schyleniu się po niego, naszym oczom ukazuje się rozbita szybka. Istnieją jednak sposoby, by sobie z tym poradzić. Wystarczy oddać sprzęt w ręce ekspertów.

Pęknięta szybka w smartfonie – jak i gdzie naprawić?

Podczas standardowego korzystania z telefonu, jest on narażony na różne niebezpieczne sytuacje, z czego najczęstszą jest oczywiście pęknięta szyba. Nieraz wystarczy niewielka wysokość i już problem gotowy. Co wówczas zrobić? Oczywiście odwiedzić serwis telefonów komórkowych. Samodzielne próby na ogół skutkują jeszcze większymi problemami, które nie zawsze uda się wyeliminować nawet ekspertom. Tylko profesjonalista jest w stanie rozpoznać, czy musi wymienić tylko zewnętrzna część szybki, czy może cały ekran. W tym drugim przypadku musimy się liczyć z większymi kosztami.

Po czym rozpoznać pękniętą szybkę w telefonie?

Zniszczenie szybki w telefonie nie jest szczególnie ciężkie do rozpoznania. Na ogół widoczny jest charakterystyczny pajączek na monitorze. Nieraz wyświetlacz może się wprost odklejać. Drobne pęknięcie z czasem lubi się rozrastać. Właśnie dlatego nie powinno się czekać z naprawą. Zdarza się, że pęknięta szybka nie przeszkadza z korzystania ze smartfona. Dotyk i wyświetlacz mogą funkcjonować tak jak przed upadkiem. W takim przypadku zdarza się odwlekać wymianę szybki, co jest niewłaściwe. Narażamy się bowiem na ryzyko, że wyświetlacz się zniszczy, a jego wymiana będzie nas kosztować znacznie więcej niż samej szybki.

Kiedy widzimy, że nasz smartfon uderza o podłogę, to najczęściej przeszywa nas dreszcz. Wizja wymiany szyby lub całego wyświetlacza nie napawa optymizmem. Warto jednak podkreślić, że taka naprawa nie zawsze musi być droga. Najważniejsze jest to, by nie podejmować się tego zadania samodzielnie, zwłaszcza jeśli nie mamy o tym pojęcia. Serwis telefonów komórkowych rozprawi się z usterką smartfona szybko i skutecznie. Nasz sprzęt powróci do nas naprawiony i gotowy do użytku w ciągu zaledwie kilku dni, a jeśli usterka jest drobna, to kilku godzin.

ZOBACZ TEŻ