Czy zakup nawet jednego krzesła biurowego to ważna decyzja? Naszym zdaniem zdecydowanie tak. W końcu od tego wyboru zależy komfort pracy danej osoby, który będzie przekładał się na jej zadowolenie, zaangażowanie i wyniki. Dlatego w przypadku zakupu foteli biurowych, warto postawić na sprawdzone rozwiązania – a jest nim na pewno marka Nowy Styl.

Nowy Styl – a kto to taki?

Nawet jeżeli ktoś nie zdaje sobie sprawy z istnienia tej firmy, to występuje duże prawdopodobieństwo, że przynajmniej raz w życiu siedział w jednym z ich krzeseł lub foteli. Obecnie jest to największa marka krzeseł biurowych, kawiarnianych oraz tych konferencyjnych nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Do tego ich produkty można znaleźć na całym świecie, gdzie są doceniane za wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny. Fakt, że stadiony w Katarze, przygotowywane na nadchodzące Mistrzostwa Świata w piłce nożnej wyposażone są właśnie w krzesła Nowy Styl, świadczą same za siebie.

Posiadają oni ogromną ofertę, skierowaną do klienta indywidualnego, firmowego oraz instytucjonalnego. Od samego początku stawiają na wysoką jakość, co zaprocentowało tak wysokim zaufaniem wielu klientów. Jednymi z ich produktów są oczywiście wspomniane już na samym początku, fotele biurowe.

Ergonomia, czyli słowo-klucz.

To chyba kwestia najważniejszą – każdy fotel biurowy, który kupimy, musi być ergonomiczny, czyli po prostu dostosowany do człowieka oraz jego potrzeb. Każdy z nas w przypadku foteli ma inne wymagania, warto o tym pamiętać podczas zakupów. Tyczy się to chociażby naszego wzrostu czy wagi – nie każde krzesło będzie odpowiednie dla każdej osoby.

Tym bardziej warto skupić się na produktach marki Nowy Styl. Tak rozbudowane oferta sprawia, że każdy na pewno znajdzie u nich dla siebie odpowiednie rozwiązanie. O czym jednak na pewno powinien pamiętać? Oto kilka rad!

Na co zwrócić uwagę kupując fotel biurowy?

Przede wszystkim fotel powinien być stabilny. Ważną kwestią są elementy regulowane. Powinno ich być jak najwięcej – sama wysokość to oczywiście podstawą. Dodajmy do tego odpowiednie odchylenie z możliwością blokowania oraz regulowane podłokietniki – wszystko po to, aby użytkownik mógł idealnie dostosować fotel do swoich wymagań. Pamiętajmy również o tym, aby w przypadku siedzenia nogi zginały się pod kątem prostym – to opcja zalecana przez specjalistów. Nie zapominajmy również o dostosowanym do placów i kręgosłupa oparciu, najlepiej ze specjalnie przygotowanym fragmentem w odcinku lędźwiowym.

Wygoda, wygląd i użyte materiały.

To elementy, które zdecydowanie się ze sobą łączą. Każdy z nas na pewno chce, aby zakupiony przez niego fotel po prostu mu się podobał. Sam fotel powinien być oczywiście wygodny. I co ważne, nie tyczy się to samego siedziska, ale powinniśmy również zwrócić uwagę, chociażby na to, czy materiał, z którego wykonany jest fotel biurowy, jest przewiewny. W końcu ciężko mówić o wygodzie, gdy nasze plecy po prostu będą się przyklejać do oparcia po kilku godzinach pracy.

Nowy Styl, pomimo naprawdę niskich cen, dba o jakość swoich produktów. Dzięki temu możemy być pewni, że są one wykonane z najlepszych materiałów, które potem pozytywnie odbiją się na wygodzie i komforcie pracy. Nie inaczej będzie oczywiście z ich wyglądem. Na koniec warto wspomnieć też o ich wytrzymałości, w końcu takie fotele służą do wielogodzinnej pracy. Producent udziela długiej gwarancji na swoje produkty, sięgają one nawet 36 lub 60 miesięcy, w zależności od modelu, na który się zdecydujemy.

Gdzie można kupić krzesła i fotele Nowy Styl?

Mamy nadzieję, że skutecznie udało nam się przekonać nie jedną osobę do tego, że produktami tej polskiej firmy warto się zainteresować, niezależnie od tego, czy szukamy tylko jednego, czy stu foteli do naszego biura. Gdzie jednak możemy je kupić? W tym przypadku z ratunkiem przychodzi nam znany sklep formyuzytkowe.pl – już teraz zachęcamy do sprawdzenia ich oferty. Nie tylko jest bardzo rozbudowana, ale zapewniamy, że i ceny bardzo pozytywnie zaskoczą nie jedną osobę.

Obecnie wiele foteli oraz krzeseł biurowych Nowy Styl znajduje się na bardzo korzystnych promocjach, dzięki czemu ich ceny są jeszcze niższe. To idealna okazja, aby dokonać zakupu, o którym myśleliśmy już wcześniej.

Tymczasem życzymy samych udanych zakupów i jedynie trafnych wyborów!

Nowy Styl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ