artykuły marketingowe

Prowadzenie biznesu zawsze związane jest z wyborem jakiegoś środka reklamy. Niektóre firmy skupiają się jedynie na zaistnieniu w przestrzeni internetowej, inne ze względu na rodzaj swojej działalności, starają się korzystać z produktów namacalnych. Świetnym przykładem takich rzeczywistych środków reklamowych są naklejki, etykiety i magnesy. Stanowią one element wyposażenia danego podmiotu gospodarczego, służą do oznaczania produktów oraz nadają się do wręczenia klientowi.

Naklejki na każdą okazję

Jeśli szukasz firmy, która przygotuje dla Ciebie wysokiej jakości naklejki, etykiety i magnesy, to z całą pewnością wartą polecenia jest Naklejkon.pl. Katalog produktów obejmuje naprawdę imponująca kolekcję tego typu wyrobów. Charakteryzują się one wyrazistością i atrakcyjną kolorystyką. Jeśli chodzi o naklejki, to zamawiający może zdecydować się na następujące ich rodzaje:

  • naklejki promocyjne,
  • naklejki okolicznościowe,
  • naklejki motywacyjne,
  • naklejki na maszyny, urządzenia, kotły,
  • naklejki ostrzegawczo-informacyjne,
  • naklejki cateringowe,
  • naklejki serwisowe,
  • naklejki auto-moto,
  • naklejki na paczki,
  • naklejki do domu.

Dużym zainteresowaniem wśród właścicieli sklepów stacjonarnych cieszą się naklejki promocyjne. Nadają się one do przyklejenia na szybie drzwi wejściowych lub witrynie sklepu. W opcji są naklejki z napisem informującym o wyprzedaży, promocji, czyszczeniu magazynu lub o otwarciu sklepu.

Lokale gastronomiczne, które sprzedają swoje dania na wynos, chętnie decydują się natomiast na zakup naklejek cateringowych. Można na nich umieścić logo firmy oraz informacje dotyczące danego posiłku, w tym liczbę kalorii oraz jego przeznaczenie (śniadanie, obiad, kolacja).

Etykiety foliowe i papierowe

Etykiety mogą pełnić kilka ważnych ról. Ich zadaniem może być informowanie, ostrzeganie, a także reklamowanie danego produktu, marki lub firmy. Szeroki wybór etykiet dostępny jest pod adresem internetowym: https://naklejkon.pl/. Etykiety samoprzylepne to produkty o bardzo szerokim zakresie zastosowania. Naklejkon.pl proponuje swoim klientom wysokiej jakości etykiety foliowe i papierowe.

Warto podkreślić, że produkty będące w asortymencie firmy są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Poza tym można je przykleić w zasadzie na każdym rodzaju powierzchni. Dzięki temu, że są wycinane cyfrowo, kupujący nie ponosi kosztów, które wynikają ze stosowania analogowych form drukowych oraz wykrojników. Z powodzeniem zamówimy tutaj etykiety o różnych kształtach i kolorach.

Magnesy – atrakcyjne i trwałe gadżety

Atrakcyjnym nośnikami reklamy wizualnej są również magnesy drukowane na folii magnetycznej. W opcji są magnesy dedykowane na lodówkę oraz magnesy na samochód. Należy podkreślić, że w obu przypadkach, produkty te są w pełni bezpieczne dla danej powierzchni. Są również odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne.

Zamawiający może zdecydować się na zakup magnesu z laminatem matowym lub błyszczącym. Co ciekawe, wyroby te mogą mieć okrągły, prostokątny lub każdy inny dowolny kształt. Magnesy reklamowe umieszczane na samochodach to świetna opcja reklamy zewnętrznej. Gdy wręczymy je swoim pracownikom lub klientom, to po niewielkim koszcie będziemy mogli reklamować swoją działalność w zasadzie w nieograniczonym zakresie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ