Tusz do HP Deskjet 2632

W wielu małych firmach wykorzystuje się ergonomiczne drukarki wielofunkcyjne. Doskonale sprawdzają się jako skaner i ksero, a do tego da się na nich drukować oprócz dokumentów także kolorowe materiały promocyjne. Podpowiadamy w jaki sposób można tanio kupować tusz do HP Deskjet 2632!

Faktury, umowy oraz inne ważne dokumenty to codzienność w każdej firmie. Małe przedsiębiorstwa często samodzielnie zajmują się też drukiem materiałów promocyjnych. Tak eksploatowane urządzenie może jednak generować duże koszty utrzymania. Dowiedz się, w jaki sposób zmniejszyć wydatki na tusz do HP Deskjet 2632!

Ile kosztuje tusz do HP Deskjet 2632?

Drukarka HP Deskjet 2623 jest bardzo popularnym urządzeniem w małych firmach. Jest stosunkowo niedroga, a gwarantuje zachwycającą jakość druku zarówno w czerni, jak i kolorze. Posiada także funkcję skanera oraz ksero, więc jest wręcz idealnym sprzętem biurowym. Kompatybilny tusz do HP Deskjet 2632 to wkłady HP o numerach 304. Są dostępne w czerni oraz kolorze, które w połączeniu składają się na paletę CMYK – Cyjan (niebieski), Magenta (różowy), Yellow (ang. żółty), Key Colour (ang. kolor główny, czyli czerń). Producent oferuje je w standardowej pojemności 4 i 2 ml (wydajność 120 oraz 100 stron) oraz w wersjach XL, czyli 5,5 i 7 ml (odpowiednio: 480, 330 stron). Czarne tusze do HP Deskjet 2632 kosztują ok. 70 i 130 zł, natomiast kolorowe: ok. 60 i 160 zł. Przy ich wydajności okazuje się, że korzystając z nich za wydruk jednej strony płaci się ok. 30-60 gr za stronę! To bardzo drogo, w porównaniu z drukarniami czy punktami ksero.

Ile rocznie wydaje się na zakup tuszu do HP Deskjet 2632?

Przyjmijmy, że w małej firmie drukuje się średnio ok. 15 stron dziennie. Jeśli wykorzystuje się komplet małych tuszów do HP Deskjet 2632, trzeba dokupić je aż 48 razy w roku! Jeśli zaś wybierze się większe, zamówi się je 11 razy. Daje to koszty rzędu 6240 zł lub 3190 zł. Nieduże przedsiębiorstwa powinny szczególnie uważnie monitorować swój budżet. Jak widać, kupno dużych wkładów jest bardziej opłacalne. Kwotę tę można jednak zmniejszyć jeszcze przynajmniej o połowę!

Tusz do HP Deskjet 2632 jest drogi, ponieważ jest produktem znanej firmy. Jeśli zamawia się go ze sklepów sieciowych, do ceny wlicza się przecież marżę oraz wiele innych ukrytych opłat. Z tego względu sporo osób zamawia materiały eksploatacyjne tylko z hurtowni. Istnieje jednak jeszcze lepsze rozwiązanie! W Polsce działa kilku producentów tzw. zamienników. Są to wkłady idealnie przystosowane do konkretnych modeli drukarek, które są wyprodukowane w identyczny sposób. Dają doskonałe rezultaty i świetnie się sprawdzają nawet przy bardzo intensywnym użytku. Przy tym mają większą pojemność oraz są przynajmniej o połowę tańsze! Dzięki temu można jeszcze rzadziej je wymieniać, co jest nie tylko wygodne, ale też bardziej ekologiczne.

Skąd zamawiać tusz do HP Deskjet 2632?

W Internecie działa kilka polskich, sprawdzonych serwisów z materiałami poligraficznymi, jak np. www.tonerpartner.pl. W szerokiej ofercie można znaleźć wysokiej jakości zamienniki tuszu do HP Deskjet 2632, a także artykuły wprost od producenta, w hurtowych cenach. Szybka, darmowa dostawa oraz korzystny program lojalnościowy jeszcze zmniejszają wydatki. Jest to zdecydowanie najlepszy i najwygodniejszy sposób na ograniczenie firmowego budżetu na druk! Stała współpraca przynosi wymierne korzyści, dlatego w ten sposób działa już wiele polskich firm. Tusz do HP Deskjet 2632 wcale nie musi być drogi, a zaoszczędzone środki można z powodzeniem przeznaczyć na wiele innych celów. Przestań przepłacać za kartridże – zainwestuj te pieniądze np. w marketing!

Firmowa drukarka pracuje na okrągło? Nie musisz wydawać fortuny na materiały eksploatacyjne! Kupuj zamienny tusz do HP Deskjet 2632 i przekonaj się, ile uda Ci się zaoszczędzić!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ