trening w domu
Fot. Pexels.com

Ze względu na pandemię trudno o pójście na siłownie, które są zamknięte. Czasami ćwiczenie na zewnątrz również nie jest możliwe chociażby ze względu na obowiązek noszenia maseczek czy po prostu ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe. Jeśli chcesz zacząć się ruszać bądź wrócić do uprawiania sportu sprawdź kilka aplikacji, które wybraliśmy specjalnie dla Ciebie. Pomogą w przełamaniu monotonii w wykonywanych ćwiczeniach oraz dadzą dużą dawkę inspiracji dzięki czemu trening w domu będzie przyjemnością.

Przeczytaj też: http://www.synat.pl/trening-w-domu-poznaj-przydatne-aplikacje/

MyFitnessPal

Ta aplikacja przede wszystkim wspiera odchudzanie. Rzetelnie pokazuje ile kalorii oraz wartości odżywczych znajduje się w ponad 6 mln produktów. Wystarczy wyszukać poszukiwany produkt spożywczy lub zeskanować kod kreskowy z opakowania i pojawią się wszelkie niezbędne informacje na jego temat.

Trening w domu z Workout Trainer

Workout Trainer posiada setki ćwiczeń. Pokazywane są one krok po kroku przez profesjonalnych trenerów, co sprawia, że jest to idealna aplikacja do treningu w domu.

Można tu znaleźć nie tylko pojedyncze ćwiczenia, ale także zestawy dla poszczególnych partii mięśni czy dla osób o różnym zaawansowaniu. Aplikacja jest bardzo intuicyjna. Dostępna jest w dwóch wersjach, płatnej i bezpłatnej.

Nike Training Club czyli trening w domu ze światowymi ekspertami fitnessu

Aplikacja od Nike jest wręcz stworzona do samodzielnych ćwiczeń w domu. Przy tworzeniu treści firma współpracowała ze światowymi ekspertami w dziedzinie fitness. Jednym z udogodnień aplikacji jest możliwość wgrania własnej muzyki do aplikacji dzięki czemu współgra ona z wykonywanymi ćwiczeniami.

Darmowe rozwiązania do treningu w domu

Poza dostępnymi na rynku aplikacjami zawsze możesz skorzystać z darmowego źródła wiedzy jakim jest YouTube. Serwis ten posiada tysiące treningów. Jeśli posługujesz się językiem angielskim liczba wyszukań takich ćwiczeń jest jeszcze większa.

 

Pomimo niesprzyjającej sytuacji możesz spróbować wrócić do ćwiczeń. Trening w domu może być równie satysfakcjonujący jak ten na siłowni. Mamy nadzieję, że podana przez nas lista aplikacji będzie źródłem inspiracji, które pozwolą utrzymać formę. Czy znasz wszystkie aplikacje podane w artykule?

Zobacz też: http://www.webspace.pl/czym-zajmuje-sie-agencja-pracy-tymczasowej/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ