koszulki

W dzisiejszych czasach reklamą nikogo nie zaskoczysz. A musisz zaskoczyć! W przeciwnym razie Twój produkt i firma zostaną zagubione wśród wielu konkurentów. Dzisiaj nie wystarczy produkować zapotrzebowane towary i okazywać jakościowe usługi. Aby zwiększyć sprzedaży, potrzebujesz reklamy, i nie jakiejkolwiek, a jak najbardziej niezapomnianej.

Firmy starają się znaleźć nowe podejście, niestandardowe ruchy, korzystać z dodatkowych mediów reklamowych. Jednocześnie musisz pomyśleć o budżecie, w przeciwnym razie ryzykujesz „ spłukać się do grosza”. Jak sprawić, by reklama Twojej firmy była jeszcze bardziej skuteczna, nie wydając za dużo? Jest jeden pomysł!

Reklama na ubraniach sprawi, że będziesz znany

Jednym z uniwersalnych sposobów powiedzieć wielu osobom o sobie lub swoim produkcie- to wydrukować o tym na odzieży. Nic nowego – chwyt dawno sprawdzony i potwierdzony.

Pierwsze drukowane koszulki pojawiły się w 1939 roku. W tamtych latach nie wynaleziono jeszcze nowoczesnych metod drukowania na tkaninach; wszystko było skromne, ale mimo to skuteczne.

W latach 70-tych druk na tekstyliach zaczął się rozwijać z nową energią. Dla promowania swoich produktów, zaczęły aktywnie wykorzystywać reklamę na koszulkach takie marki jak Coca-Cola i Disney, a następnie wiele, wiele, wiele innych. Kluby sportowe, słynne kurorty, siły polityczne, a nawet stacje kosmiczne drukowały emblematy na ubraniach, aby zyskać jeszcze większą popularność. I zadziałało! W czasach nieobecności Internetu nazwa firmy stawała znana na całym świecie dzięki tak skutecznemu narzędziu jak męska i damska koszulka z logo. To był początek nowej ery odzieży drukowanej.

5 powodów, dla których warto zamówić reklamę swojej firmy na koszulce lub czapce:

1. niskie koszty. W porównaniu do wynajmu billboardów lub reklam telewizyjnych koszt wykonania koszulki, czapki lub bluzy z nadrukiem jest po prostu niewielki. Ponadto wielu producentów, takich jak PrintSalon, zawsze oferuje specjalne ceny i wygodne warunki współpracy dla klientów hurtowych;

2. szeroki zasięg potencjalnych konsumentów. Bez względu na to, jak korzystasz z drukowanych materiałów reklamowych, w każdym razie będą one dostępne dużej liczbie osób. Dorośli i dzieci w podarowanych im koszulkach będą chodzić po ulicach, jeździć pojazdami, podróżować do innych miast i krajów – więc publiczność wzrośnie organicznie, bez dodatkowych kosztów;

3. efekt długoterminowy. Ile można nosić swoją ulubioną koszulkę, jeśli ona jest dobrej jakości i wygląda świetnie? Przez miesiące, lata, dekady? Tyle będzie działać reklama, nie mając daty ważności. Fajnie? Oczywiście, i nie ma potrzeby co rok przedłużać umowę. Koszulka działa nawet, jeśli po prostu wisi w czyjejś szafie;

4. pozytywny efekt. Ubrania z własnym logo są nosicielami ze znakiem „+”. Ludzie lubią otrzymywać przydatne prezenty. Wyrzucą ulotkę, zgubią broszurę, zmienią reklamę w telewizji, lecz z entuzjazmem i wdzięcznością przyjmą czapkę, bluzę i koszulkę. I poproszą jeszcze o jedną- dla przyjaciela. Zawsze po zakończeniu wydarzeń warto pozostawić promotorom na pamiątkę kamizelki ta koszulki z nadrukiem, ponieważ reklama będzie nadal działać;

5. oryginalny design, natychmiastowy efekt wizualny, 100% trafień i zapamiętywanie, pod warunkiem, że zrobisz fajny nadruk. To ten przypadek, gdy jedno zdjęcie jest warte tysiąca słów. Udane logo, jasne, dowcipne, stylowo dopracowane hasło – i wygrałeś główną wygraną.

Korzyści z promowania logo i firmy za pomocą drukowanych rzeczy są oczywiste, w przeciwnym razie firmy na całym świecie nie stosowałyby tej metody tak aktywnie.

Metody i pomysły dotyczące używania ubrań z własnym logo w celu promocji produktu i firmy

Jeśli zdecydujesz się na reklamę, masz kilka opcji. Możesz wybrać jedną z metod w oparciu o specyfikę swojej firmy lub wypróbować kilka na raz. Koszty nie będą bardzo duże, ale wynik jest tego wart:

  • produkcja pamiątkowych koszulek, czapek, bluz z logo. Produkty te mogą być przekazywane potencjalnym klientom na wystawach, targach, po negocjacjach z partnerami, a nawet dystrybuowane na ulicach podczas wydarzeń publicznych. Zakres zależy od budżetu i celów. Przecież jedna rzecz -to sprzedawać lody, a zupełnie inna- silikon przemysłowy o wzorze CF3-AA (4);
  • markowa odzież dla promotorów. Dzisiaj nie można się bez niej obejść, jeśli jesteś aktywnym uczestnikiem targów, forów i wydarzeń promocyjnych. Pracownicy, którzy je obsługują, powinni nosić wydrukowane koszulki, czapki i bluzy z kapturem. Przyciągają więcej uwagi, a jednocześnie pomagają zapamiętać Twoją firmę i produkt;
  • rzeczy korporacyjne. Planując uroczystości dla całego zespołu, wychodząc na łono natury, seminaria, szkolenia, imprezy wzmacniające ducha zespołu, nie zapomnij zamówić markowych ubrań dla wszystkich pracowników. Wystarczy jeden element korporacyjny: koszulka męska czy damska, czapka, plecak. Wpisz nazwę firmy, małe logo i dodaj datę wydarzenia. Być może odpowiedni byłby humorystyczny napis, hasło zrozumiałe tylko dla „swoich”. Będzie to i reklama, i wydarzenie firmowe i dobra pamiątka;
  • formularz logo. Pracownicy firm świadczących usługi publiczne często demonstrują odzież firmową. Jeżdżą po mieście w kurtkach dostawców usług internetowych, nalewają kawę w koszulkach w kolorze ich kawiarni, oferują jazdę próbną w kurtkach z logo salonu samochodowego. Jeśli Twoja firma chce zdobyć sławę w branży usługowej, zastanów się nad stworzeniem uniformu dla pracowników. Dzięki temu reklamy na ubraniach będą działać bez wolnych dni i przerw na kawę.

Nowoczesne metody przesyłania obrazów na tkaninę sprawiają, że drukowane reklamy są jeszcze bardziej skuteczne. Korzystając z dostępnych technologii, takie firmy jak PrintSalon tworzą na tyle trwałe i wysokojakościowe nadruki, że na wynik nie trzeba będzie długo czekać.

Wybieraj oryginalny projekt, stwarzaj nieoczekiwane pomysły, myśl twórczo i przenoś swoją firmę na nowy poziom, korzystając z jednego z najprostszych i najbardziej skutecznych narzędzi – reklamy na ubraniach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ