bogaty

Pewnie się zastanawiasz się w jaki sposób zgromadzić sporą sumę pieniędzy? Odpowiedź, którą od lat sugerują naukowcy jest to podstawa dezynfekująca źródła dochodów z papierów wartościowych. Nie jest to żadne odkrycie, ponieważ bogacze bogacą się i mają coraz więcej majątku. Jednak wytłumaczenie tego zjawiska nie jest takie proste. Powszechną opinią jest to, że miliarderzy mają większą wiedzę, a już na pewno stać ich na wynajęcie najlepszych ekspertów od zarządzania pieniędzmi. Posiadają oni również funduszy na inwestycje w najbardziej zyskowne akcje. Prawda na ten temat może być jednak nie taka banana. O ile nawet nie zaskakująca. Sprawdź, w jaki sposób się wzbogacić!

Przeczytaj też: https://www.wsb.com.pl/jak-sie-bogacic/

Jak się bogacić? – Dlaczego bogacze się bogacą?

2018 roku badacze jest Indii przeprowadzili badanie dotyczące bogatych inwestorów. Okazało się, że rzeczywiście mają oni większe zyski z inwestycji na giełdzie. Wyniki badań omawia Allison Schrager w magazynie Quartz. Ekonomiści dążyli do rosnącej nierówności spowodowaną przez bogatych ludzi, którzy osiągnęli większe zyski, a na ile wynikła z dużych funduszy na zakup aukcji. 

Schrager mówi: ,, Zaskakujące jest to, że mniejsi właściciele kąt osiągnęli średnio wyższe zyski”.

Okazuje się bowiem, że najmniejsze rachunki uzyskały 1,85% nadwyżki zwrotu. Największe kąta osiągnęły natomiast 1,76% średniego wzrostu nadwyżki. Wynika z tego tyle, że właściciele małych rozrachunków bardziej ryzykowali.” Jest tak, ponieważ w danym roku bardziej ryzykowny portfel może oferować wyższy wzrost, ale w innych latach prawdopodobnie straci pieniądze. Natomiast dobrze zweryfikowany portfel osiąga Lepszy wynik. Kontynuowany wzrost generuje wyższe wydatki w czasie dzięki korzystam z procentu składanego”- dodaje autor. 

Autor badania do szyb do wniosku, że różnice w dywersji przyczyniły się zdecydowanie do wzrosty nierówności majątkowych wśród inwestorów na Indyjskim rynku. 

W jaki sposób się bogacić – dywersyfikacja źródeł dochodów 

Jednak to spostrzeżenie nie musi ograniczać się jedynie do kraju takich jak Indie. Podobno prawidłowość ekonomiści zauważyli również w Stanach Zjednoczonych. Najciekawsze jest to, że inwestorzy którzy dywersyfikowalne swoje portfela Papierów Wartościowych na dłuższą metę mieli większe zyski. Rozważmy więc inwestycje w papiery wartościowe, ale dobrym pomysłem jest rozważenie również wyboru funduszy inwestycyjnych i indeksowych w zamian za poszczególne akcje. W ten sposób bogaci się bogacą, ale przeciętni inwestorzy mogą poczuć się jak milionerzy.

Zobacz też: http://www.webspace.pl/filmy-rodzinne/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ