Własne etui na wyciągnięcie ręki

0
1563

Masz ciekawy pomysł, jak ozdobić swój stary telefon? Pamiętaj, że przy obecnych możliwościach oferowanych przez technologię, nie musisz przejmować się, że obudowa jest porysowana lub jej lakier stracił swój estetyczny kolor. Wykorzystaj w tym celu case, które nie tylko maskują stare zniszczenia, ale nadają aparatowi zupełnie nową świeżość.

Czy wiesz, że nie musisz nawet wybierać rozwiązań z oferty dystrybutora lub producenta? Bez problemu możesz zaprojektować i stworzyć własne etui, które zostanie dostosowane do Twoich indywidualnych preferencji. Przekonaj się o możliwościach, które na Ciebie czekają i zobacz, że to naprawdę proste. Wystarczy wykazać się odrobiną kreatywności. Nie musisz nawet dysponować specjalistycznym oprogramowaniem, które zazwyczaj jest drogie i skomplikowane w obsłudze. Nie potrzebujesz również szczególnych umiejętności. Własne etui czeka na Ciebie już teraz i jest na wyciągnięcie ręki.

Pojedyncze zamówienie na własne etui nie musi być drogie

Jeszcze niedawno większość firm zajmujących się produkcją case, wymagała przy personalizowanych zamówieniach od interesantów, zakupu dużego nakładu. Oczywiście wykluczało to standardowych użytkowników, którzy chcieli mieć własne etui, ponieważ nie mogli oni pozwolić sobie na zakup 10, czy nawet 20 takich samych casów. Obecnie technologia nadruku i produkcji udostępnia nam coraz ciekawsze opcje i możliwości, a takie projekty nie są niczym szczególnie imponującym, więc jeśli chcesz mieć własne etui ze spersonalizowaną grafiką, możesz w prosty sposób zaprojektować grafikę przy pomocy kreatora, zamówić produkt kompatybilny z modelem Twojego telefonu i cieszyć się efektami własnych zdolności i kreatywności.

Prosty w obsłudze kreator, z którym poradzi sobie każdy

Jak poradzić sobie z kreatorem? Posiada on funkcję uploadu grafik i zdjęć. Nie musisz zatem wcześniej przygotowywać wszystkiego w programie graficznym i dostosowywać do oczekiwań firmy zajmującej się realizacją. Wystarczy wgrać materiały i ułożyć je w taki sposób, jak tego oczekujesz. Z poziomu kreatora możesz również dodać napis i dokonać modernizacji, np. wielkości czcionki, zmiany fontu, czy manipulacji kolorem. Na samym końcu można przejść dalej, gdzie podasz jedynie dane kontaktowe i do dostawy. Kurier dostarczy Twoje własne etui pod wskazany adres, a Ty możesz cieszyć się niepowtarzalnym i jedynym na świecie case z takim motywem – oczywiście, jeśli postarasz się o to, ponieważ wykorzystując ogólnodostępne zdjęcia i nie personalizując ich, istnieje szansa, że ktoś wpadnie na taki sam plan działania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ