Bramy Legnica – doskonałe wykończenie posiadłości

0
2251

Jeżeli tym czego szukasz są wysokiej jakości bramy Legnica jest najlepszym miastem w którym powinieneś ich szukać. Godna polecenia jest firma M-Stal, która cieszy się zadowoleniem klientów już od 16 lat. Tworzy projekty szybko i precyzyjnie.

Fachowcy z M-Stal skonstruują dla Ciebie bramy przesuwane, a więc takie, w których tylko jedno skrzydło porusza się wzdłuż ogrodzenia po jego wewnętrznej stronie. Firma posiada również w ofercie bramy wjazdowe samonośne, których skrzydło jest zawieszone wysięgnikowo. Ciekawym rozwiązaniem proponowanym przez M-Stal jest także brama wjazdowa szynowa, której skrzydło porusza się po rolkach po szynie zamocowanej w fundamencie.

Solidne ogrodzenia do posiadłości

Wielu klientów decyduje się też na bramy rozwierane, których skrzydła są zawieszone na zawiasach przymocowanych do bocznych słupków. Istotne przy tym jest to, że kąt rozwarcia takiego skrzydła wynosi do maksymalnie 100 stopni. Coraz rzadziej spotykane, ale jednak nadal konstruowane są bramy wjazdowe dwuskrzydłowe, w których każde ze skrzydeł może mieć do 3 m szerokości.

Ponadto ciekawym rozwiązaniem jest też brama wjazdowa jednoskrzydłowa, która ze względu na swoją specyficzną konstrukcję, posiada ograniczenie szerokości do 3 m. Sprawdza się w wąskich i długich podjazdach. Bramy te są jednak ciężkie do otwierania ręcznego, przez co zaleca się ich automatyzację na pilot.

Bramy w Legnicy

Podejmując współpracę profesjonalistami firmy M-Stal, masz pewność, że twoje zamówienie zostanie zrealizowane przy użyciu ponadprzeciętnej jakości materiału, który jest kluczowy przy tworzeniu bram. Warto w niego zainwestować, jeżeli  chcesz, by konstrukcja posłużyła ci na lata a nie na sezon.

Najmniejszym wydatkiem jest zakupi bramy otwieranej ręcznie. Standardowe projekty o wielkości 4mx150m kosztują średnio 1500-2000 zł. Cena ręcznych bram przesuwnych wzrasta już natomiast do 3000 zł. Za automat zapłacić trzeba min. 3000 zł. Wszystko jednak zależy od wypełnienia bramy. Dobrej jakości, ocynkowane konstrukcje są wyceniane od. ok 5000 zł. Dodatkowe wzmocnienia i silniejsze mechanizmy, podwyższają oczywiście stawkę.

Bramy wjazdowe

Nowoczesne balustrady, schody, ogrodzenia posesyjne, bramy Legnica z nich słynie. Jednak to nie wszystko. Firma M-Stal posiada w swojej ofercie również poręcze schodowe i inne konstrukcje stalowe, a ponadto produkuje meble ogrodowe i wyposażenia wnętrz oraz podjazdy dla niepełnosprawnych. Teraz możesz je mieć również i ty w swojej posiadłości, nawet jeśli pochodzisz z innego miasta.

Wybierając usługi firmy M-stal, wybierasz specjalistów w dziedzinie konstrukcji stalowych. Efekt końcowy wykonany będzie według twoich preferencji zdobień i długości. Warto jednak zainspirować się zrealizowanymi już przez firmę projektami.

Profesjonalne bramy wjazdowe

Jednak warto pamiętać, że firma M-Stal przygotowuje nie tylko gotowe konstrukcje stalowe, ale oferuje klientom także usługi spawania. Podejmuje się pracy zarówno na kolorowych metalach, jak i wszelkiego rodzaju stali. Precyzyjne wykonanie projektów jest możliwe dzięki wysokiej jakości sprzętem.

Wejdź na stronę mstal24.pl, przejrzyj ofertę firmy i portfolio ze zrealizowanymi już projektami. Następnie zadzwoń lub napisz do specjalistów, którzy z chęcią przyjadą do Ciebie na miejsce i dokonają darmowej wyceny. Konsultacje świadczone są pod numerem 602 110 780 lub adresem mailowym biuro@mstal24.pl.

Firma M-Stal oferuje najwyższej jakości usługi, ponieważ zdecydowała się na współpracę z najlepszymi producentami stali i deweloperami z Wrocławia. Wśród nich są takie marki jak MILART Sp. z o.o. oraz HAJITO Developer Sp. z o.o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ