dziecięca kartka okolicznościowa

Kartki okolicznościowe zdecydowanie lepiej są odbierane, niż zaproszenie słowne lub wysłane z pomocą poczty elektronicznej. Jaką kartkę wybrać z okazji przyjęcia organizowanego dla dziecka? Lepiej wykonać ją samemu, czy może pójść na łatwiznę i kupić w sklepie?

Kartki okolicznościowe, jako zapowiedź ważnego wydarzenia

Jak wiadomo kartki okolicznościowe, są dostępne w większość sklepów. Znajdziemy wersję dla osób dorosłych, jak i dzieci. Zaproszenia wysyłane przez dzieci charakteryzują się wesołą kolorystyką, jak i wzornictwem. Dotyczą również przeróżnych okazji, najczęściej jednak są to urodziny.

Kartka okolicznościowa, która jest zaproszeniem to nie tylko informacja o tym jaka impreza się odbędzie i kiedy. W wielu przypadkach taka kartka informuje nas dodatkowe o tematyce przyjęcia, jak powinni ubrać się goście, czy co ze sobą zabrać.

Kartki okolicznościowe dla dzieci

Gotowe kartki okolicznościowe

Największy wybór gotowych kartek okolicznościowych związany jest z różnymi ważnymi wydarzeniami. Najczęściej są to urodziny, bal karnawałowy, chrzest, osiemnastka, czy pierwsza komunia święta. Rodzajów kartek jest cała masa, od nas zależy jaką wybierzemy.

W sklepach dostępne są również kartki urodzinowe, które są pozbawione konkretnej cyfry, dzięki temu taka kartka jest uniwersalna. Ceny takich kartek są różnorodne, od kilku złotych, do nawet kilkunastu. Cena uzależniona jest od rodzaju zaproszenia oraz techniki plastycznej jaka została wykorzystana do przygotowania danej kartki okolicznościowej.

Ręcznie robione kartki okolicznościowe

Jeżeli, któryś z rodziców ma zdolności artystyczne, jest zdolny manualnie może wykonać zaproszenia samodzielnie. Dzięki temu stworzone zaproszenia będą niepowtarzalne. Na rynku jest cała masa kolorowych kartoników i dodatków, z których pomocą można wykonać przepiękne kartki okolicznościowe w domu.

Jeżeli brak nam pomysłu, możemy zajrzeć do internetu i poszukać inspiracji. W internecie nawet znajdują się instrukcję, jak krok po kroku wykonać daną rzecz. W większości przypadków jest to bardzo proste i rodzic, który nie do końca czuje się artystą da sobie radę.

Przeczytaj też: http://www.pomaranczowe.pl/materace-i-kola-do-plywania-dla-dzieci-letnie-kapielowe-gadzety/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ