Notatnik online - odkryj nowe możliwości

Dzielenie się z innymi własnymi notatkami nie musi się już kojarzyć z koniecznością kserowania notatek papierowych. W dobie dokumentów elektronicznych także notatki mogą mieć postać elektroniczną, pojawia się jednak problem z tym, w jaki sposób je udostępnić np. kolegom z grupy.

Nowy wymiar notatek

W odróżnieniu od innych serwisów, ntpd.eu pozwala na tworzenie własnych notatek bez konieczności rejestracji użytkownika. To bardzo duże ułatwienie zwłaszcza dla osób, które szukają narzędzia online, pozwalającego na stworzenie notatek w czasie zajęć czy w trakcie spotkania. Dużym atutem tego rozwiązania jest możliwość późniejszej edycji notatki, co do tej pory kojarzyło się jedynie z notatkami zapisanymi na posiadanych przez siebie urządzeniach elektronicznych. W przypadku serwisu online można stworzyć notatkę bez rejestracji, można ją również edytować w późniejszym terminie. Edycja stworzonej online notatki jest szczególnie przydatna w przypadku dzielenia się notatkami ze studiów czy ze szkoły, bowiem umożliwia aktualizację notatek o dodatkowe informacje. Do dokonywania edycji uprawnia hasło, które jest generowane po zapisaniu notatki i jest znane jedynie osobie zapisującej notatkę.

Udostępnianie notatek

Tworzenie notatek online i możliwość ich edytowania nie są jedynymi atutami, jakie oferuje serwis do notatek. Jego ważną funkcjonalnością jest możliwość dzielenia się własnymi notatkami poprzez przesyłanie unikalnego linku do każdej notatki. Stworzona online notatka jest dostępna jedynie dla osób, którym przesłany został link, zatem nie ma niebezpieczeństwa, że z udostępnionych treści skorzystają osoby niepowołane. Notatki można tworzyć, edytować i odczytywać na każdym rodzaju urządeń elektronicznych, także na smartfonach, co pozwala na czytanie notatek także w ostatniej chwili, np. przed egzaminem czy przed ważną prezentacją, gdy nie mamy dostępu do wszystkich materiałów.

Szybkie tworzenie notatek online, zabezpieczonych hasłem, oraz możliwość ich przesyłania do wskazanych osób to atuty serwisu, z którego można korzystać o dowolnym czasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ