Comiesięczne regulowanie oddzielnych faktur za telefon, telewizję i internet nie jest ani wygodne, ani opłacalne. Można jednak to zmienić. Jak obniżyć rachunki za usługi telekomunikacyjne i multimedialne?

Razem, czyli taniej

Jeśli opłacasz oddzielne rachunki za telewizję, internet i telefon, możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, ile miesięcznie kosztują Cię te usługi. Warto zatem poświęcić chwilę i zsumować comiesięczne wydatki. Przygotowany przez Orange kalkulator https://www.orange.pl/love/kalkulator pomoże Ci obliczyć, ile tak naprawdę płacisz za telefon, telewizję i internet. Za jego pomocą możesz również sprawdzić, ile pieniędzy zaoszczędziłbyś, decydując się na ofertę Orange Love. Pozwala ona połączyć, a co więcej – znacznie obniżyć, opłaty za cztery najpopularniejsze usługi: telefon komórkowy, telefon stacjonarny, telewizję cyfrową oraz internet domowy. Jedna umowa, jeden przejrzysty rachunek, cztery usługi, wiele korzyści.

Telefon stacjonarny i domowy

Abonament komórkowy w ofercie Orange Love obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w kraju i na terenie Unii Europejskiej oraz 5 GB mobilnego internetu (w tym 3,22 GB do wykorzystania w roamingu na terenie Unii Europejskiej). Opłata za dwa kolejne pakiety 5 GB wynosi każdorazowo 10 zł. Z kolei abonament za telefon stacjonarny w ramach Orange Love pozwala na nielimitowane połączenia na numery stacjonarne w Polsce, w Unii Europejskiej, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz nielimitowane połączenia na telefony komórkowe w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Cyfrowa telewizja

Oferowany przez Orange Pakiet Optymalny zawiera 102 kanały telewizyjne (w tym 47 w wysokiej jakości HD). Wśród nich, poza podstawowymi kanałami (TVP 1, TVP 2, TVN, Polsat) znajdziesz serwisy informacyjne, zarówno polskie (TVN 24, TVP Info), jak i zagraniczne (CNN, BBC), stacje muzyczne (ESKA TV, MTV Music, 4Fun TV) kanały przeznaczone dla dzieci (Cartoon Network, Disney Chanel, TVP ABC), kanały sportowe (Eurosport, TVP Sport), serialowe (TVN Fabuła, AXN, TVP Seriale), filmowe (AMC, Kino TV) i dokumentalne (Discovery, National Geographic) Decydując się na rozszerzony Pakiet Optymalny z CANAL+ Select, uzyskasz dostęp do sześciu dodatkowych kanałów, wśród których znajduje się m.in. oferujący filmowe hity Canal+ Film i transmitujący najważniejsze wydarzenia sportowe Canal+ Sport. Odbiór obrazu w najwyższej jakości zapewnia dołączany do pakietu Orange Love dekoder firmy Samsung, obsługujący technologię 4K UHD oraz umożliwiający jednoczesne nagrywanie programów z trzech kanałów. Dzięki temu rozwiązaniu już nigdy nie przegapisz swoich ulubionych seriali – nawet jeżeli pory ich emisji nakładają się na siebie. Za pomocą dekodera możesz również oglądać filmy i seriale dostępne na platformie Netflix.

Najszybszy internet

Internet dostępny w ofercie Orange Love dostarczany jest do mieszkania klienta za pomocą światłowodu. Zastosowanie tej nowoczesnej technologii przekłada się na wymierne korzyści.  Łącze światłowodowe, uważane za przyszłość internetu, jest wyjątkowo odporne na zakłócenia wywoływane przez czynniki meteorologiczne, dzięki czemu prędkość przesyłania danych jest stabilna, nie zmniejsza się podczas burzy czy silnych opadów. Dzięki wysokiej przepustowości światłowodu pobieranie i wysyłanie plików „ważących” kilka gigabajtów zajmuje nie więcej niż kilkadziesiąt sekund, a oglądanie filmów, nawet w najwyższej jakości 4K, odbywa się płynnie. Z sieci korzystać może w jednym czasie wielu domowników – nie wpłynie to na obniżenie komfortu użytkowania internetu.

Pakiety do wyboru

Na stronie https://www.orange.pl/love znajdziesz trzy proponowane pakiety Orange Love. Pierwszy z nich, w cenie 79,99 zł za miesiąc, zawiera abonament komórkowy oraz światłowodowy internet o prędkości pobierania do 100 Mb/s. Drugi pakiet, w cenie 99,99 zł za miesiąc, oprócz internetu światłowodowego (100 Mb/s) i abonamentu komórkowego, obejmuje jeszcze dwie usługi: telefon stacjonarny oraz telewizję cyfrową (Pakiet Optymalny). Trzeci pakiet Orange Love zawiera jeszcze szybszy internet światłowodowy o prędkości pobierania do 300 Mb/s, abonament komórkowy i stacjonarny oraz telewizję cyfrową (Pakiet Optymalny poszerzony o Canal+ Select). Jeżeli zdecydujesz się tę ofertę, przez pierwsze trzy miesiące Twój rachunek wynosić będzie 109,99 zł, od czwartego miesiąca – 149,89 zł. Oferta Orange Love nie ogranicza się tylko do tych trzech opcji. Korzystając z konfiguratora: https://www.orange.pl/love/konfigurator, możesz samodzielnie stworzyć pakiet, który będzie odpowiadała Twoim potrzebom. A zatem do dzieła!

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ